Príležitosť moderného investovania

Staňte sa lídrom na finančno-technologickom trhu, ktorý prináša modernú formu investovania s nadštandardnými províziami, nie len pre vás, ale i pre vašich klientov.

Výhody spolupráce

Odmeny a výhody

Copy trading prináša lákavé výnosy a benefity nie len zákazníkom, ale aj obchodníkom. Spoluprácou s nami získate pravidelné odmeny, ale i rôzne výhody podľa pracovného nasadenia.

Overený produkt

Produkt, ktorý osloví vašich klientov a obohatí vaše portfólio o výnosný produkt s vopred známym rizikom. Všetky naše produkty prechádzajú minimálne 18 mesačným výberovým konaním a sú testované našim kapitálom.

transparentnosť

Spolupracujeme iba s overenými obchodníkmi a testovanými stratégiami. Plne podliehame európskym centrálnym bankám (CYSEC, ČNB, NBS, BAFIN a ďaľším).

Možnosti spolupráce

Copy trading je zaujímavý nástroj na využitie príležitosti v portfóliu finančných produktov. Využite ju a staňte sa súčasťou nášho tímu, kde vám ponúkame overené, bezpečnejšie stratégie a novinky zo sveta moderného investovania. Kontaktujte nás a radi vám priblížime možnosti spolupráce. Našim kolegom sa môžete stať v dvoch rovinách:

Samostatný finančný agent

Pracujete ako finančný sprostredkovateľ a radi by ste svojim klientom poskytli možnosť moderného investovania s presne garantovaným rizikom a s vysokým výnosom? Kontaktujte nás. Poskytneme Vám podrobnejšie informácie o výhodách a rizikách týkajúcich sa konkrétnych produktov a stratégií, ktoré môžete zaradiť do svojho ponukového portfólia.

Interná súčasť nášho tímu

Postupne sa rozrastáme a hľadáme nových kolegov do nášho interného tímu finančných agentov. Zaujímate sa o moderné možnosti investovania alebo o Copy trading? Kontaktujte nás a radi Vám poskytneme informácie o aktuálnych voľných pracovných ponukách, možnostiach kariérneho a osobnostného rastu a zaujímavých odmenách.

Copy trading prináša
4 stabilné príjmy

Jedinou aktivitou, budovaním portfólia pre klientov, si dokážete vybudovať svoje vlastné stabilné finančné zázemie.

Okamžitá odmena pri zaregistrovaní klienta, tzv. front fee.

Získate podiel na zisku. Zarábate spolu s klientom.

Leaders Benefits, bohatý dovolenkový a auto program.

Spoločné akcie a výlety s výbornou partiou.

Máte otázky? Napíšte nám

Naši partneri sú Vám k dispozícii a pripravení odpovedať na akékoľvek otázky. Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.