Monesty Tolar

Overená copytradingová stratégia

Akciové indexy zažívajú v posledných rokoch nekontrolovateľný rast. Stratégia Monesty Tolar sa zameriava na tieto indexy a vďaka “pákovému efektu” využívame maximálny potenciál pre participáciu na tomto raste.

star

Výhody Stratégie

Bezpečnosť

Bezpečné obchodovanie je prioritou. Preto naši partneri podliehajú prísnej európskej regulácii (CYSEC, ČNB, NBS) a ďalším.

Transparentnosť

Vývoj svojich investícií a všetky vaše transakcie vidíte vždy na svojom používateľskom účte. Máte tak dokonalý prehľad o všetkom, čo sa s vašim účtom a investíciami deje. Za každých okolností.

atraktívny výnos

Na úspechu záleží. Preto každá naša stratégia je nastavená tak, aby získala dlhodobo atraktívny výnos.

flexibilita

Sami rozhodujete o svojich investíciách. Všetky vklady a výbery sú realizované do 3 pracovných dní.

maximálna riadená strata

Všetky stragégie majú dopredu definovanú maximálnu stratu tzv. Capital guard. Pokiaľ obchodný účet klesne na určitú úroveň, pozície sa automaticky ukončia.

používateľsky prijateľné prostredie

Žiadne cestovanie, žiadne zbytočné papiere. Registrácia a správa Vašich investícií prebieha výlučne elektronicky. Jednoducho a intuitívne.

ako to robíme?

Detaily stratégie

Očakávaný výnos p.a.

40%

Capital guard

– 50%

Priemerná dĺžka obchodu

3 pracovné dni

Podiel ziskových obchodov

98%

Priemerná dĺžka obchodu

4 dni

Priemerný počet obchodov denne

1

Americké akciové indexy patria medzi finančné inštrumenty, ktoré v podsledných rokoch zaznamenali výrazný rast. A práve z toho stratégia Monesty Tolar vychádza. Počítame samozrejme i s poklesmi, no vďaka vhodnému money a risk manažmentu ju využívame pre nákup na zaujímavých úrovniach. Indexy reprezentujú mnoho úspešných spoločností, čím dochádza k diverzifikácii a stratégia robí niekoľko obchodov týždenne, preto je možné vidieť výsledky už vo veľmi krátkom čase.

Dvojitú ochranu kapitálu zaisťuje okrem traderov aj samotný obchodník s cennými papiermi, ktorý pri každej stratégii vopred definuje maximálnu povolenú stratu (Capital guard). To znamená, že ak klesne daná stratégia pod určitú úroveň, obchodník s cennými papiermi otvorené pozície automaticky ukončí a prostriedky sa vám vyplatia späť.

Ziskové/stratové mesiace

Upozornenie: Historické výnosy nie sú zárukou výnosov budúcich a výsledkom Vašej investície môže byť aj strata.

Máte otázky? Napíšte nám

Naši partneri sú Vám k dispozícii a pripravení odpovedať na akékoľvek otázky. Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  Referencie

  Veľká profesionalita a ústretovosť, čo si veľmi cením. Taktiež veľká pomoc so všetkým, čo som potreboval vybaviť a zariadiť vždy veľmi rýchlo!
  Dávid Hancko
  Profesionálny futbalista
  Ako hlava rodiny, ktorá musí splácať účty a hypotéku som dlhodobo hľadal spôsob, ako odľahčiť svojim nákladom a nechať zarábať peniaze viac. Vďaka Copy tradingu sa mi môj cieľ splnil a život je ľahší.
  MIROSLAV SLIVA
  Vedúci oddelenia
  Teší ma, že dnešné moderné technológie umožnili vznik Copy tradingu. Študoval som si veci a zistil som, že na burze zarába menej ako 30% ľudí. Mne sa darí vďaka Copy Leaders kopírovať tých úspešných. Všetko sa deje automaticky, ja si len kontrolujem vývoj investície.
  Ing. július buchel
  Profesionálny Youtuber a trated