Monesty Dynamic

Overená copytradingová stratégia

Stratégia s najvyšším možným výnosom, overená históriou a vyskúšaná našim kapitálom.

Monesty Dynamic prechádza pravidelne revíziou traderov, ako aj neustálym zlepšovaním a obnovou procesov pre vyšší zisk či zminimalizovanie straty. 

star

Výhody Stratégie

Bezpečnosť

Naši partneri podliehajú prísnej európskej legislatíve (CYSEC, ČNB, NBS, BAFIN a ďaľší).

Transparentnosť

Vývoj svojich investícií a všetky transakcie vidíte na svojom používateľskom účte v reálnom čase. Máte tak dokonalý prehľad o svojom účte a rovnako o tom, čo sa deje s vašimi investíciami.

atraktívny výnos

Výnos stratégie nie je možné predikovať. Z predchádzajúcich období je však očakávaná výkonnosť až na úrovni 40%.

flexibilita

Sami rozhodujete o svojich investíciách. Všetky vklady a výbery sú realizované do 3 pracovných dní.

maximálna riadená strata

Stratégia je chránená vopred definovanou maximálnou stratou. Ak obchodný účet klesne pod určitú uroveň, pozície sa automaticky ukončia. 

používateľsky Priateľské prostredie

Registrácia a správa investícií prebieha výhradne elektronicky. Používateľské prostredie je veľmi jednoduché a intuitívne.

ako to robíme?

Detaily stratégie

Očakávaný výnos p.a.

40%

Capital guard

– 50%

Priemerná dĺžka obchodu

3 pracovné dni

Podiel ziskových obchodov

71,49%

Priemerná dĺžka obchodu

72 hod.

Priemerný počet obchodov denne

4

Stratégia Monesty Dynamic funguje na rovnakom princípe ako stratégia Monesty Black. Prostredníctvom plne automatizovaného obchodného systému. Obchodný systém sa zameriava primárne na menové páry AUD/NZD, AUD/CAD, NZD/CAD, ktoré sa dlhodobo pohybujú v jasne definovanom cenovom pásme. Stratégia stabilne využíva návraty cien na tvorbu ďaľších obchodných príležitostí. Jediným rozdielom je veľkosť obchodu. Objem obchodov Monesty Dynamic je zhruba o 25% väčší a generujete teda i vyšší zisk. 

Obchodovaná je väčšina likvidných menových párov. Na silných supportoch a rezistenciach sa monitorujú objednávky veľkých inštitucionálnych traderov a v reálnom čase sa analyzuje ich aktivita. Okrem aktívnej správy portfólia je hlavnou výhodou stratégie, že využíva centralizované dáta z futures kontraktov, kde obchodujú banky, poisťovne a fondy. 

Stratégia je chránená prostredníctvom tzv. Capital guard. Dvojitou ochranou kapitálu, ktorá zaisťuje stratégie providerov (traderov) aj samotného obchodníka s cennými papiermi. Maximálna povolená strata je tak vopred definovaná. Pokiaľ stratégia klesne pod určitú úroveň, obchodník s cennými papiermi otvorené pozície automaticky ukončí a prostriedky sú vyplatené späť. 

 

Monesty Dynamic si drží obchody maximálne zopár dní, sú krátkodobé a pravidelné uzatvárané. Statégia je v tomto prípade vhodná aj pre kratší horizont investovania. Minimálne však 1 rok. 

 

Ziskové/stratové mesiace

Upozornenie: Historické výnosy nie sú zárukou výnosov budúcich a výsledkom Vašej investície môže byť aj strata.

Máte otázky? Napíšte nám

Naši partneri sú Vám k dispozícii a pripravení odpovedať na akékoľvek otázky. Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  Referencie

  Veľká profesionalita a ústretovosť, čo si veľmi cením. Taktiež veľká pomoc so všetkým, čo som potreboval vybaviť a zariadiť vždy veľmi rýchlo!
  Dávid Hancko
  Profesionálny futbalista
  Ako hlava rodiny, ktorá musí splácať účty a hypotéku som dlhodobo hľadal spôsob, ako odľahčiť svojim nákladom a nechať zarábať peniaze viac. Vďaka Copy tradingu sa mi môj cieľ splnil a život je ľahší.
  MIROSLAV SLIVA
  Vedúci oddelenia
  Teší ma, že dnešné moderné technológie umožnili vznik Copy tradingu. Študoval som si veci a zistil som, že na burze zarába menej ako 30% ľudí. Mne sa darí vďaka Copy Leaders kopírovať tých úspešných. Všetko sa deje automaticky, ja si len kontrolujem vývoj investície.
  Ing. július buchel
  Profesionálny Youtuber a trated