Monesty Black

Overená copytradingová stratégia

Každá stratégia musí mať minimálne 18 mesačnú overenú históriu a musí byť vyskúšaná na našom kapitáli. Pri stratégii Monesty Black sme dokončili dôslednú analýzu a testovanie v marci 2019.

star

Výhody Stratégie

Bezpečnosť

Naši partneri podliehajú prísnej európskej legislatíve (CYSEC, ČNB, NBS, BAFIN a ďaľší).

Transparentnosť

Vývoj svojich investícií a všetky transakcie vidíte na svojom používateľskom účte v reálnom čase. Máte tak dokonalý prehľad o svojom účte a rovnako o tom, čo sa deje s vašimi investíciami.

atraktívny výnos

Každá naša stratégia má dlhodobo atraktívny výnos vo vysokých hodnotách.

flexibilita

Sami rozhodujete o svojich investíciách. Všetky vklady a výbery sú realizované do 3 pracovných dní.

maximálna riadená strata

Všetky stragégie majú dopredu definovanú maximálnu stratu tzv. Capital guard. Pokiaľ obchodný účet klesne na určitú úroveň, pozície sa automaticky ukončia.

používateľsky prijateľné prostredie

Registrácia a správa Vašich investícií prebieha výhradne elektronicky. Používateľské prostredie je najmä jednoduché a intuitívne.

ako to robíme?

Detaily stratégie

Očakávaný výnos p.a.

30%

Capital guard

– 30%

Priemerná dĺžka obchodu

3 pracovné dni

Podiel ziskových obchodov

71,49%

Priemerná dĺžka obchodu

72 hod.

Priemerný počet obchodov denne

4

Stratégie Monesty Black funguje prostredníctvom plne automatizovaného obchodného systému. Obchodný systém sa zameriava primárne na menové páry AUD/NZD, AUD/CAD, NZD/CAD, ktoré sa dlhodobo pohybujú v jasne definovanom cenovom pásme. Stratégia stabile využíva návraty cien na tvorbu ďaľších obchodných príležitostí. Akonáhle stratégia vyhodnotí príležitosť, otvára veľké množstvo menších obchodov.

Dvojitá ochrana kapitálu zaisťuje popritom stratégie providerov (traderov) aj samotného obchodníka s cennými papiermi, ktorý vo všetkých stratégiách vopred definuje maximálnu povolenú stratu, tzv. Capital guard. Čo to v praxi znamená? Pokiaľ daná stratégia klesne pod určitú úroveň, obchodník s cennými papiermi otvorené pozície automaticky ukončí a prostriedky sú vyplatené späť klientom.

Ziskové/stratové mesiace

Upozornenie: Historické výnosy nie sú zárukou výnosov budúcich a výsledkom Vašej investície môže byť aj strata.

Máte otázky? Napíšte nám

Naši partneri sú Vám k dispozícii a pripravení odpovedať na akékoľvek otázky. Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.

  Referencie

  Veľká profesionalita a ústretovosť, čo si veľmi cením. Taktiež veľká pomoc so všetkým, čo som potreboval vybaviť a zariadiť vždy veľmi rýchlo!
  Dávid Hancko
  Profesionálny futbalista
  Ako hlava rodiny, ktorá musí splácať účty a hypotéku som dlhodobo hľadal spôsob, ako odľahčiť svojim nákladom a nechať zarábať peniaze viac. Vďaka Copy tradingu sa mi môj cieľ splnil a život je ľahší.
  MIROSLAV SLIVA
  Vedúci oddelenia
  Teší ma, že dnešné moderné technológie umožnili vznik Copy tradingu. Študoval som si veci a zistil som, že na burze zarába menej ako 30% ľudí. Mne sa darí vďaka Copy Leaders kopírovať tých úspešných. Všetko sa deje automaticky, ja si len kontrolujem vývoj investície.
  Ing. július buchel
  Profesionálny Youtuber a trated