Ako zarobiť peniaze: Stratégia so ziskom 294% za necelé tri roky. Zarobili ste tiež?

ako zarobiť peniaze, stratégia Black

Percentá, percentá a ešte raz percentá. Ktorý investor by ich nemal rád, pravda? A keď sa bavíme o zhodnotení účtu o výšku 294% v priebehu posledných takmer troch rokov, jednému by sa až veriť nechcelo. Ak sa pýtate či je vôbec možné dosiahnuť také zisky, áno je. Aj napriek tomu, že globálne trhy ponúkajú tradičným pasívnym investorom nádielku v priemere okolo 8-12% ročne, existujú spôsoby zhodnocovania, ako tieto čísla prekonať. Ako zarobiť peniaze pri rastoch aj poklesoch na trhu?

Zisková copy trading stratégia Black

Čo je to copy trading a ako funguje sme už viackrát spomenuli v predchádzajúcich článkoch. Takže poďme rovno ku konkrétnej stratégií. Nájsť kvalitnú a dlhodobo ziskovú stratégiu nie je vôbec jednoduché. U Copy Leaders tomu podlieha overovací proces, ktorý musí spĺňať niekoľko podmienok, a pre umocnenie presvedčenia v kvalitu stratégie nasleduje niekoľkomesačné testovanie na vlastnom kapitáli.

Kde môžete nájsť stratégiu, ktorá generuje také čísla dlhodobo? Pripojiť sa k nej môžete u brokera, ktorý spĺňa najprísnejšie európske regulácie a zároveň je pod dohľadom Národnej banky Slovenska.

Postup je jednoduchý, u brokera si vytvoríte registráciu, Váš účet prejde schvaľovacím procesom a keď sa tak stane, môžete si na účet poslať voľné finančné prostriedky a pripojiť sa niekoľkými klikmi ku konkrétnej stratégií. Pre viac info nám nechajte kontakt a ozveme sa vám.

Stratégia funguje prostredníctvom plne automatizovaného obchodného systému. Pre viac detailov, je to forexová stratégia, ktorá sa zameriava na obchodovanie menových párov a ťaží z kurzového rozdielu medzi novozélandským, kanadským a austrálskym dolárom.

Bezpečnosť

Ak sa lepšie pozriete na obrázok zistíte, že aj táto stratégia zaznamenáva stratové mesiace. Je to prirodzená súčasť obchodovania na burze a musíte s tým počítať. Na konci dňa je však dôležitý dlhodobý výsledok. 

Na bezpečnosť ako takú sa musíte pozerať z viacerých uhlov pohľadu. 

Chcete vedieť, či Vám môže broker alebo obchodník, ktorý na základe tejto stratégie obchoduje ukradnúť peniaze? 

O.c.p.(obchodník s cennými papiermi), v tomto prípade broker, kde je stratégia Black obchodovaná spĺňa prísne regulačné kritéria, a jedným z nich je podmienka držať klientské peniaze na segregovaných účtoch. To znamená že majetok brokera, je oddelený od toho klientského. Zároveň tieto peniaze putujú na bežný bankový účet jednej z tuzemských bánk. Žiadne presuny na neznáme účty ani nič podobné sa nekoná.

Samotný obchodník, ktorému stratégia patrí, nemá nijakým možným spôsobom k Vašim financiám prístup. Celý proces pripájania a odpájania sa od stratégie máte v rukách Vy. Ten môžete uskutočniť kedykoľvek chcete. S peniazmi manipulujete na vlastnom transparentnom účte, kde vidíte všetky pohyby.

Ak sa na bezpečnosť Vašich peňazí pozeráme z pohľadu investora, tak rovnako ako ktorékoľvek iné obchodné inštrumenty, aj služba copy tradingu zahŕňa riziká straty kapitálu. Preto je veľmi dôležité dbať na kvalitu stratégie v čo najväčšom rozsahu.

Strašiaky a mýty

V investovaní existuje nespočetné množstvo nástrojov, ktoré majú vždy svojich zástancov a odporcov. Rovnako tomu je aj pri tradingu, respektíve copy tradingu.

Budete napríklad počúvať, ako prídete o všetky peniaze. Áno, môže to byť pravda. V tradingu naozaj štatistiky ukazujú, že väčšina obchodníkov na burze stráca. Väčšina tých obchodníkov sú nováčikovské uchá, ktoré netušia čo robia a z trhov si urobia doslova kasíno.

Profesionálni obchodníci sa k obchodovaniu stavajú ako k hocijakému inému biznisu, ktorý musí obsahovať stratégie a plán pre rôzne scenáre vývoja. Toto je jeden z dôvodov, prečo nájsť skutočných profesionálov, je ako hľadať ihlu v kope sena.

Zároveň broker disponuje “záchrannou brzdou”, ktorá sa nazýva Capital guard. Je to poistka pre tie najhoršie možné scenáre a ak by k takým došlo, Vaše obchody budú odpojené automaticky na vopred dohodnutej úrovni, čo znamená, že v najhoršom prípade prídete iba o výšku kapitálu, ktorá je dopredu známa.
Pre zaritých zástancov pasívneho investovania sú trhy akousi modlou a ak si ich niekto dovolí výkonnostne prekonať, hneď je v ich očiach podvodník a výnosy pravdepodobne nie sú reálne. Opak je pravdou. Aktívne obchodovanie využíva stratégie, ktoré dokážu zhodnotiť kapitál všetkými smermi a tak využiť plný potenciál trhu. Aj obchodné výsledky stratégie Black sú reálne a dohľadateľné na webe. Takže žiadny podvod, ale profesionálny prístup k obchodovaniu, odmenený nadpriemernými výsledkami.

Mýtom je aj to, že na začiatok potrebujete veľa peňazí. Nie je to pravda. Tu vždy záleží od konkrétnej stratégie. Niektoré umožňujú pripojenie už od niekoľko stoviek eur. Ku stratégií Black sa môžete pripojiť už s 1,000 €, čo v dnešnej dobe skutočne nie je veľa peňazí.

Pre koho je stratégia Black?

Veľké poklesy na trhoch nie sú pre investora ničím príjemným. Ukroja značnú časť jeho investičného kapitálu a môže trvať aj niekoľko rokov, kým sa hodnoty investícií dostanú na predchádzajúcu úroveň. K stratégií sa môže pripojiť každý investor, ktorý sa nechce spoliehať iba na rast trhov, ale naopak chce využiť jeho plný potenciál a možnosť zarábať aj pri poklesoch

Ako príklad môžeme uviesť, keď počas strmého poklesu vo februári a marci 2020 stratégia dokázala zhodnotiť o viac ako 20%.

Zisky pasívnych investorov sú obmedzené výkonnosťou trhov. Tie sa v dlhodobom priemere pohybujú ročne niekde medzi 8-12%. Aktívne riadené stratégie ponúkajú príležitosť trhy prekonávať a tak zarobiť násobne viac. Ak hľadáte pridanú hodnotu v podobe dosiahnutia vyšších potenciálnych výnosov, stratégia Black môže byť možnosť, ako na toť. 

Ďalším benefitom je flexibilita narábania s peniazmi, ktoré máte ako investor pod kontrolou na vlastnom transparentnom účte. O tom kedy sa pripojíte, alebo odpojíte od stratégie rozhodujete iby Vy. Aj o tom, kedy svoje finančné prostriedky vyberiete z účtu rozhodujute iba Vy. Zvyčajne výber prebehne najneskôr do 3 pracovných dní.

Nevymýšľajte koleso

Copy trading môže ušetriť čas a peniaze tým, ktorí sa rozmýšľajú vydať cestou obchodovania na vlastnú päsť. Prieteľská rada, nerob to! Je oveľa vyššia pravdepodobnosť že neuspejete, ako to, že sa Vám bude dariť. A ak aj úspešní budete, pripravte sa na tisíce hodín vzdelávania a veľa peňazí, ktoré pôjdu počas Vašej traderskej cesty hore komínom. Thats the fact.

S copy tradingom nemusíte vymýšľať ďalšie koleso, guľatšie už nebude. Oveľa jednoduchšia alternatíva je nechať to na profesionálov, využiť príležitosti, ktoré dlhodobo fungujú a venovať sa iným veciam ako sú rodina alebo hobby. 

Záver

Kvalitná copy trading stratégia je výborná príležitosť ako diverzifikovať svoje investičné portfólio a nechať svoje peniaze zhodnocovať vo všetkých trhových podmienkach. Registráciu u brokera s následným schvaľovacím procesom vybavíte približne do 24 hodín. Potom sa už stačí len pripojiť ku konkrétnej stratégií a všetko ostatné nechať na profesionálov. História ukazuje, že stratégia Black dokáže svojím klientom zhodnotiť finančné prostriedky násobne viac ako ponúka trh samotný. Dôvodom je aj schopnosť zarábať práve vtedy, keď trhy klesajú. Zaujala Vás stratégia Black, kontaktujte nás a dozviete sa viac informácií.

Zdieľaj:

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin

Ďaľšie články

Napíšte nám

Hľadáte investičné príležitosti?

Naši partneri sú Vám k dispozícií a pripravení odpovedať na akékoľvek otázky. Vyplňte formulár a my sa Vám ozveme.